Tel:
Chiny Raw steroidowych Proszki producent
Zhuhai Jiacheng Bio-Tech Co., Ltd.
Zhuhai Jiacheng Bio-Tech Co., Ltd.

Dostarczaj Europę i Amerykę Północną Domowe półprodukty farmaceutyczne, hormony steroidowe, enklinian trenbolonu, testosteron Enanthate do stosowania w kulturystyce.

Dom

Zhuhai Jiacheng Bio-Tech Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5

Zhuhai Jiacheng Bio-Tech Co., Ltd.

Zhuhai Jiacheng Bio-Tech Co., Ltd.
Zhuhai Jiacheng Bio-Tech Co., Ltd. jest wiodącym dostawcą Chiński chemiczne w specjalnych grzywny chemicznych, smak, dodatki do żywności, produktów farmaceutycznych i półproduktów. Uciekania się do niej zaawansowaną technologię, firma integruje R & D, produkcji, obsługi i marketingu w organiczną całość.
Inwestujemy duży fundusz i mózgi na R & D, rozwój nowych produktów i pionierskie nowych technik, aby sprostać wymaganiom rynku. Wszystkie produkty z naszych zakładach są owocem zewnątrz dział R & D, osiągając zaawansowany standard na rynku krajowym, z których wiele osiągnąć międzynarodowy standard.
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : KA-SHING

Ilość pracowników : 200~1000

Coroczne wyprzedaże : 500000-1000000

Rok założenia : 2009

pc Export : 80% - 90%

Firma założona w Zhuhai w maju 2009 roku, zajmująca się głównie w nowej medycyny, produktów chemicznych grzywny i półproduktów w zakresie badań i rozwoju, produkcji i sales.The firma posiada grupę silną zdolność rozwoju nowych produktów i produkcji doświadczonych pracowników technicznych i zarządzania, aby zapewnić, że w rozwoju nowych produktów i transformację wielkości produkcji, szybkość i jakość na krajowym pozycję lidera.

Usługowe

Dostaw półproduktów farmaceutycznych, hormony steroidowe, Trenbolon Enanthate, Testosteron Enanthate do użytku kulturystyce.

1.Our firma jest profesjonalną produkcję wiodącą fabrykę w Chinach w dziedzinie farmaceutycznej 20 lat, nasze produkty są eksportowane do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i tak dalej innym kraju, i mamy bardzo dobre opinie od naszych klientów, ustanowiła długie przyjaznych stosunków współpracy

2. Wysoka jakość, najlepsza cena, obsługa pierwszej klasy, wysokiej udane Wydatek

3. Mamy zapas, więc możemy szybko dostawa w tym samym dniu, kiedy otrzymać 4.We płatności może zrobić Western Union i TT przelewem termin płatności.

Firma Zespół

Mamy trzy spółki oddziałów odpowiednio w Zhuhai w Wuhan, KA-SHING Biznes Trade Macau, Ltd. jest siedziba. Nasz zakład jest w Nanhu Shouyi Okręgu Przemysłowego, tuż przy boku pięknej South Lake w Wuhan.

Zhuhai Jiacheng Bio-Tech Co., Ltd.
Sala C, 23 piętro, blok 3 La Cite, Areia Preta, Makao
Privacy Policy Chiny dobra jakość Raw Steroid Powders dostawca. Copyright © 2014 - 2019 raw-steroid-powders.com. All Rights Reserved.