Tel:
Chiny Raw steroidowych Proszki producent
JC Bio-Tech Co., Ltd.
JC Bio-Tech Co., Ltd.

Zaopatrywanie Europy i Ameryki Północnej Krajowe półprodukty farmaceutyczne. Chiński dostawca substancji chemicznych specjalizujący się w drobnych chemikaliach, środkach aromatyzujących, dodatkach do żywności, środkach farmaceutycznych i półproduktach.

Dom

JC Bio-Tech Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5

JC Bio-Tech Co., Ltd.

JC Bio-Tech Co., Ltd.
JC Bio-Tech Co., Ltd. jest wiodącym chińskim dostawcą substancji chemicznych specjalizującym się w chemikaliach, środkach aromatyzujących, dodatkach do żywności, środkach farmaceutycznych i półproduktach. Wykorzystując tę ​​zaawansowaną technologię, firma integruje badania i rozwój, produkując, obsługując i wprowadzając do obrotu w organiczną całość.
Inwestujemy duże fundusze i mózgi w badania i rozwój, opracowując nowe produkty i pionierskie nowe technologie, aby sprostać wymaganiom rynku. Wszystkie produkty z naszych zakładów są owocem naszego działu badań i rozwoju, który osiąga zaawansowany standard rynku krajowego, z których wiele osiąga międzynarodowy standard.
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : KA-SHING

Ilość pracowników : 200~1000

Coroczne wyprzedaże : 500000-1000000

Rok założenia : 2009

pc Export : 80% - 90%

Firma założona w maju 2009 r., Zajmująca się głównie nowymi lekami, wysokowartościowymi produktami chemicznymi i półproduktami, badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą. Firma posiada grupę silnych zdolności rozwoju nowych produktów i produkcji doświadczonego personelu technicznego i zarządzającego wyższego szczebla, aby zapewnić że my w rozwoju nowych produktów i transformacji wielkości produkcji, prędkości, jakości na krajowej pozycji lidera.

Usługowe

Dostarczaj półprodukty farmaceutyczne, specjalny dostawca chemikaliów w produktach chemicznych, aromatach, dodatkach do żywności, produktach farmaceutycznych i półproduktach.

1. Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką produkcyjną w Chinach w obszarze farmaceutycznym od 20 lat, nasze produkty zostały wywiezione do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i tak dalej w innych krajach, i otrzymaliśmy bardzo dobre opinie od nasi klienci, nawiązaliśmy długie przyjazne stosunki współpracy

2. Wysoka jakość, najlepsza cena, pierwszorzędna obsługa, wysoka skuteczna dostawa

3. Mamy zapasy, dzięki czemu możemy szybko dostarczyć towar już w dniu otrzymania płatności.

Firma Zespół

Mamy trzy spółki oddziałów odpowiednio w Zhuhai w Wuhan, KA-SHING Biznes Trade Macau, Ltd. jest siedziba. Nasz zakład jest w Nanhu Shouyi Okręgu Przemysłowego, tuż przy boku pięknej South Lake w Wuhan.

JC Bio-Tech Co., Ltd.
Sala C, 23 piętro, blok 3 La Cite, Areia Preta, Makao
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Raw steroidowych Proszki dostawca. © 2014 - 2020 raw-steroid-powders.com. All Rights Reserved.